Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak přidat nové pole na WordPress stránky

Tvorba webu Štítek:

Použijte vlastní pole ke zlepšení uživatelského dojmu do jakékoliv části Vašeho WordPress webu. Jakmile vytvoříme všechna pole, která ve skupině chceme, zbývá už jen zvolit pravidla zobrazení. Poté skupinu zveřejníte a měla by se začít zobrazovat na stránce pro úpravy příspěvku (nebo na jiném místě, které zvolíme).


Bez znalosti programovacího jazyka

Pokud nejste zběhlí v PHP, jediný způsob, jak vytvořit vlastní pole ve WordPressu, je použít plugin. Advanced Custom Fields (často zkráceně ACF) je nejoblíbenější plugin pro vytváření vlastních polí ve WordPressu. Je k dispozici jako free plugin a bezplatná verze podporuje asi 31 typů polí, včetně WYSIWYG editoru, textu, souboru, e-mailu a čísla.


Jeden z nejpoužívanějších pluginů

Díky pokročilým vlastním polím můžete své stránky a příspěvky na blogu obohatit o další data a informace pomocí snadno použitelného řešení. Tento plugin je aktivní na více než 1 milionu webových stránek a má 4,9hvězdičkové hodnocení z více než 1 000 recenzí.


Plugin najdete ke stažení v administraci WordPress webu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Advanced Custom Fields«.


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web