WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat na WordPress web WhatsApp nebo WhatsApp Business

Vlastníte web s redakčním systémem WordPress? Ano? Tak právě pro Vás Vám v tomto článku napíšu, jak jednoduše vytvořit chatování na Vaší webové stránce. A ne jen tak ledajaké. Jistě už znáte platformu WhatsApp. Spousty lidí je využívá místo SMS zpráv. Proč také ne. Je to zdarma a stačí k tomu pouze internet a mobil s kterým budete psát zprávy. Nyní si povíme, jak přidat WhatsApp na svůj WordPress web. Stačí totiž pouze nainstalovat jednoduchý plugin a už Vám mohou Vaši návštěvníci napsat na Váš mobilní telefon přímo z Vašeho webu.


Proč zvolit WhatsApp

WhatsApp se hodí k téměř každému webu. Vlastníte e-Shop? Co když někdo bude chtít pomoc s objednávkou? Vlastníte blog například s návody? Co když si někdo nebude vědět s něčím rady? Něco jiného? Třeba Vám návštěvníci mají co říci. V takových případech je dobré, aby návštěvník dostal co nejdříve svou odpověď. Nikdo asi nebude hned hledat Váš e-mail aby Vám mohl něco sdělit. WhatsApp to může snáze umožnit. Jestli už dostáváte zprávy od Vašich návštěvníků, co teprve když nasadíte velice populární WhatsApp? To může zvednou zájem o Váš web a zamezit ztrátě návštěvníka, který třeba přejde tam, kde už snadná komunikace existuje.


Co všechno jde na WhatsApp

Pro ty, kteří ještě nevědí, co všechno se dá dělat na WhatsApp, mám krátké představení této úžasné multiplatformní aplikace. WhatsApp totiž není jen na psaní textových zpráv. Posílat můžete i obrázky, videosoubory, ale i audiosoubory či dokonce Vaší polohu na mapě. To z WhatsAppu dělá něco víc než jen SMS bránu. Využití je tedy větší a uspokojí snad každého uživatele internetu. Jediné, co téhle super platformě ještě chybí, je nejspíš offline režim, ale to tak jednoduché a splnitelné už není.


Tento plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Click to Chat«. Stačí nainstalovat plugin do své administrace, patřičně jej nastavit a už ho můžete zdarma používat na svém WordPress webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *