WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat na WordPress ikony sociálních sítí

Pokud provozujete webovou stránku, je důležité mít na ní odkazy na vaše profily na sociálních sítích. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je pomocí pluginu Simple Social Icons. Tento plugin vám umožní snadno přidat ikony vašich sociálních sítí na vaši stránku.


Co jsou Simple Social Icons?

Simple Social Icons je plugin pro platformu WordPress, který umožňuje snadno přidat ikony sociálních sítí na vaši webovou stránku. Plugin obsahuje ikony pro nejpopulárnější sociální sítě, jako jsou Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn, ale také vám umožňuje přidat vlastní ikony pro další sítě.

Jak nainstalovat Simple Social Icons na svůj web?

Instalace pluginu Simple Social Icons je velmi jednoduchá. Stačí jít do sekce Plugins v administraci vašeho webu a vyhledat plugin Simple Social Icons. Poté ho stačí nainstalovat a aktivovat. Po aktivaci se objeví nová položka v menu Appearance s názvem Simple Social Icons.

Jak používat Simple Social Icons?

Po instalaci pluginu se objeví nová položka v menu Appearance s názvem Simple Social Icons. Po kliknutí na tuto položku se dostanete na stránku s nastavením pluginu. Zde můžete vybrat, které sociální sítě chcete zobrazit a jakým způsobem je chcete zobrazit.

Jak upravit vzhled Simple Social Icons?

Plugin Simple Social Icons vám umožňuje snadno upravit vzhled ikon. Můžete změnit barvu, velikost a styl ikon. Pokud chcete upravit vzhled ikon, stačí jít do sekce Appearance > Customize a vybrat položku Simple Social Icons.

Alternativy k Simple Social Icons

Existuje mnoho alternativ k pluginu Simple Social Icons. Mezi nejpopulárnější patří pluginy Shareaholic, AddThis a Jetpack. Tyto pluginy nabízejí podobné funkce jako Simple Social Icons, ale také další možnosti, jako jsou sdílení obsahu na sociálních sítích nebo sledování statistik.


Závěr: Plugin Simple Social Icons je skvělým způsobem, jak snadno přidat ikony vašich sociálních sítí na vaši webovou stránku. Je snadno použitelný a umožňuje vám upravit vzhled ikon podle vašich potřeb. Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak zvýšit viditelnost vašich sociálních sítí na vaší webové stránce, plugin Simple Social Icons je pro vás tou správnou volbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *