WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat ikonu k položkám menu ve WordPressu

Menu Icons by ThemeIsle je plugin pro WordPress, který umožňuje přidávat ikony k položkám v menu. Tento plugin je velmi užitečný pro webové stránky, které chtějí zlepšit uživatelskou přívětivost a vizuální dojem.


Co jsou Menu Icons by ThemeIsle?

Menu Icons by ThemeIsle je plugin pro WordPress, který umožňuje přidávat ikony k položkám v menu. Tyto ikony mohou být použity k identifikaci položek v menu a zlepšení celkového vizuálního dojmu webové stránky.

Jak nainstalovat a používat Menu Icons?

Instalace Menu Icons by ThemeIsle je velmi jednoduchá. Stačí jít do sekce Pluginy v administraci WordPressu, vyhledat plugin Menu Icons by ThemeIsle a nainstalovat ho. Po instalaci pluginu se objeví nová možnost přidání ikon k položkám v menu.

Kde najít další ikony pro Menu Icons?

Menu Icons by ThemeIsle obsahuje několik základních ikon, ale pokud chcete použít jiné ikony, můžete je snadno najít na internetu. Existuje mnoho webů, které nabízejí bezplatné i placené ikony pro použití na webových stránkách.

Jak upravit vzhled ikon v Menu Icons?

Menu Icons by ThemeIsle umožňuje snadno upravit vzhled ikon. V administraci WordPressu stačí jít do sekce Menu Icons a vybrat položku, kterou chcete upravit. Poté můžete změnit barvu, velikost a styl ikony.

Pro koho jsou Menu Icons vhodné?

Menu Icons by ThemeIsle jsou vhodné pro každého, kdo chce zlepšit uživatelskou přívětivost a vizuální dojem své webové stránky. Tento plugin je užitečný pro webové stránky různých typů, jako jsou blogy, e-shopy nebo firemní webové stránky.


Závěr: Menu Icons by ThemeIsle jsou užitečným pluginem pro WordPress, který umožňuje přidávat ikony k položkám v menu. Tento plugin je snadno instalovatelný a použitelný a umožňuje snadno upravit vzhled ikon. Menu Icons by ThemeIsle jsou vhodné pro každého, kdo chce zlepšit uživatelskou přívětivost a vizuální dojem své webové stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *