Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak přidat Google mapy na WordPress web

Tvorba webu Štítek:

Chcete, aby Vaši návštěvníci Vás našli pomocí Google mapy? Přidejte jednoduše pomocí pluginu lokátor, kde se Váš například obchod nachází na mapě. Tím Váš zákazník bude vědět, kde se nacházíte a snáze Vás najde. Přidejte tento doplněk jednoduše pomocí krátkého kódu obsahující tento plugin. Žádný iframe a jednoduché použití.


Obsah Google mapy

Verze tohoto pluginu Vám umožňuje vytvářet vlastní Google mapy obsahující umístění na mapě, popis obchodu, obrázek, odkazy a trasu k vybranému místu. Jedná se o nejpopulárnější plugin pro správu Google map. Vybrat si můžete mezi nejznámějším Google maps nebo méně používaném Open Layers Maps. Není potřeba znát programovací jazyk a ani není třeba žádné kódování. Vytvoření do 30 vteřin. Podpora StreetView Map Google.


Vzhled Google mapy

Mapy generované pluginem jsou komplet responzivní a skvěle se zobrazují na mobilních zařízení i tabletech. Vybrat si můžete hned z 9 oblíbených vzhledů map a výběrem vlastního motivu. Zobrazit si mapu můžete i na celé obrazovce a to silniční, terénní, satelitní nebo hybridní. Nastavit si můžete vlastní šířku, výšku a úrově přiblížení mapy.


Plugin najdete pod názvem WP Google Maps za použití vyhledávání v redakčním systému WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web