WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat Google mapy na WordPress web

Chcete, aby Vaši návštěvníci Vás našli pomocí Google mapy? Přidejte jednoduše pomocí pluginu lokátor, kde se Váš například obchod nachází na mapě. Tím Váš zákazník bude vědět, kde se nacházíte a snáze Vás najde. Přidejte tento doplněk jednoduše pomocí krátkého kódu obsahující tento plugin. Žádný iframe a jednoduché použití.


Obsah Google mapy

Verze tohoto pluginu Vám umožňuje vytvářet vlastní Google mapy obsahující umístění na mapě, popis obchodu, obrázek, odkazy a trasu k vybranému místu. Jedná se o nejpopulárnější plugin pro správu Google map. Vybrat si můžete mezi nejznámějším Google maps nebo méně používaném Open Layers Maps. Není potřeba znát programovací jazyk a ani není třeba žádné kódování. Vytvoření do 30 vteřin. Podpora StreetView Map Google.


Vzhled Google mapy

Mapy generované pluginem jsou komplet responzivní a skvěle se zobrazují na mobilních zařízení i tabletech. Vybrat si můžete hned z 9 oblíbených vzhledů map a výběrem vlastního motivu. Zobrazit si mapu můžete i na celé obrazovce a to silniční, terénní, satelitní nebo hybridní. Nastavit si můžete vlastní šířku, výšku a úrově přiblížení mapy.


Plugin najdete pod názvem WP Google Maps za použití vyhledávání v redakčním systému WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *