WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přidat facebook messenger na WordPress web

Chatujte a komunikujte se svými návštěvníky na svém WordPress webu pomocí chatu z Facebooku, který se jak jinak nazývá než Facebook messenger. Tento plugin, o kterém si v tomto článku povíme, umožňuje vytvořit online živý chat v reálném čase na Vašem webu. Můžete tak chatovat například s Vašemi zákazníky, kteří se právě nachází na Vaší webové stránce. Přijaté zprávy se zobrazí na Vašem facebook účtu, kde na ně i případně můžete odpovědět. Vaši návštěvníci Vám tak mohou poslat kdykoliv zprávu.


Offline režim

Plugin si můžete nastavit i tak, že se budou zobrazovat přednastavené otázky a odpovědi. To je dobré využít, když zrovna nejste k dispozici. Pokračovat v konverzaci může návštěvník i poté, co opustí Váš web. Odpověď mu poté příjde na facebook účet nebo bude mít po dobu 24 hodin zprávu k dispozici na webu. Skvělá možnost, jak udržet kontakt s návštěvníky webu nebo jako dobrá online podpora.


Jak se může návštěvník spojit?

Po instalovaní a aplikování pluginu se zobrazí chat ikonka messengeru na Vašem WordPress webu, kde lze poslat novou zprávu. Odpověď může návštěvník dostat na svůj facebook účet v případě, že ho vyplní při zahájení konverzace. Nevadí, když návštěvník nevlastní facebookový profil. Využít může i anonymní možnost v případě, že ho profil prostě nemá nebo s ním nechce být nijak spojován.


Plugin najdete za použití vyhledávání pod názvem Facebook Chat Plugin v administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. K pluginu je potřeba vytvořit Facebookovou fan stránku a projit ji s pluginem.


Související téma:

Přihlášení do WordPressu pomocí sociálních sítí
Jak přidat tlačítka sdílet pro sociální média
Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu
Jak dá na web tlačítko To se mi líbí (like) a sdílet


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *