Tvorba webu ve WordPressu: Nejpoužívanější redakční systém zdarma

Jak přidat facebook messenger do WordPressu

WordPress

Facebook ⁣Messenger je oblíbený komunikační nástroj, který umožňuje v⁤ reálném čase‌ komunikovat⁤ s návštěvníky vašich​ stránek. V tomto článku vám⁢ ukážeme,‌ jak přidat Facebook Messenger do vašeho webu postaveného na platformě WordPress⁣ pomocí jednoduchého pluginu.

Co umí plugin Facebook Chat Plugin

Plugin Facebook Chat Plugin je užitečný nástroj, ⁢který⁣ vám umožňuje snadno integrovat Facebook Messenger do vašeho webu. S tímto pluginem⁢ můžete zobrazovat a spravovat konverzace přímo na svých stránkách. Uživatelé mohou‍ snadno posílat zprávy, a‍ vy ⁢je můžete okamžitě v reálném čase⁣ zodpovídat.

Plugin také nabízí možnost nastavit automatické přivítání ⁣návštěvníků, upozornění ⁢na objednávky nebo rezervace a mnoho dalšího. S více než ⁣miliardou uživatelů Facebooku je tato platforma skvělým způsobem, jak snadno komunikovat‌ se svými​ zákazníky.

Proč používat Facebook Chat Plugin

Použití pluginu Facebook Chat ​Plugin‌ má⁣ mnoho výhod pro váš web. Zaprvé, umožňuje‌ rychlé a snadné přidání interaktivního​ chatu na ⁢stránku, což ⁣vám umožní okamžitě komunikovat s návštěvníky. To může zvýšit‍ zákaznickou spokojenost a zlepšit konverze.

Zadruhé, Facebook Messenger⁢ je oblíbený ‌komunikační nástroj, který mnoho lidí využívá a je jim dobře známý. Uživatelé nemusí‌ vytvářet nové účty ‍nebo se ⁣učit používat novou platformu. ⁢Komunikují prostřednictvím nástroje, který znají a ​používají každý den.

 • Zvýšená interakce ‌a komunikace s návštěvníky
 • Snižuje‍ potřebu administrace více komunikačních kanálů
 • Snadná integrace bez technických znalostí
 • Vyšší zákaznická spokojenost a zlepšené konverze

Jaké​ jsou výhody používání pluginu

Používání pluginu Facebook‍ Chat Plugin má mnoho výhod. Zaprvé, umožňuje⁣ vám přidat interaktivní⁣ a okamžitou komunikaci s návštěvníky vašich stránek. To ⁤umožňuje vyřešit otázky či ⁢případné problémy⁣ téměř okamžitě, což může vést k vyšší zákaznické spokojenosti a zlepšeným ⁣konverzím.

Druhou výhodou je, že Facebook​ Messenger je velmi rozšířený a lidé jsou s ním dobře obeznámeni. Nemusíte ​se⁣ starat o to, aby si uživatelé vytvořili nový účet nebo se naučili používat jinou⁢ komunikační platformu. ‌Komunikace probíhá přes nástroj, který většina lidí⁢ již používá ⁢a je jim dobře známý.

Podobné pluginy​ jako je Facebook Chat Plugin

Kromě pluginu Facebook⁢ Chat Plugin existuje⁣ také několik dalších podobných⁣ pluginů, které vám umožňují integraci Facebook ⁣Messenger do vašeho webu.

 • WP-Chatbot: Tento plugin umožňuje rozšířit funkcionalitu Facebook Messenger o chatboty. ‌To umožňuje automatizovanou ‍komunikaci se ⁣zákazníky.
 • Facebook Messenger​ Live Chat: Tento plugin nabízí možnost zobrazit interaktivní chat na vašich stránkách ⁣pomocí ⁤Facebook ⁣Messengeru.

Instalace pluginu přímo v administraci

 1. Přihlaste se do administrace ‌vašeho ⁣webu postaveného na WordPressu.
 2. Přejděte na sekci “Plugins” a poté klikněte na “Přidat⁢ nový”.
 3. V pravém horním rohu vyhledejte pole pro vyhledávání a zadejte “Facebook Chat Plugin”.
 4. Najděte správný ⁣plugin a klikněte na tlačítko “Instalovat nyní”.
 5. Po​ skončení instalace aktivujte plugin⁣ kliknutím na tlačítko “Aktivovat”.
 6. Nyní‍ přejděte na stránku “Facebook Chat” v administraci a nastavte si plugin podle svých potřeb.

 


 

Závěr: Plugin Facebook Chat ⁣Plugin‍ je skvělým nástrojem pro přidání Facebook Messengeru ‍na váš web ⁢postavený na platformě WordPress. S tímto pluginem můžete⁤ snadno a rychle ​komunikovat s ‍vašimi návštěvníky, což​ může vést k vyšší⁣ zákaznické‌ spokojenosti a zlepšeným konverzím. Pokud‍ hledáte jednoduchý způsob, jak přidat Facebook Messenger do vašeho webu, ⁣plugin‍ Facebook Chat​ Plugin je skvělou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma