WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak vytvořit bodový systém na WordPressu

Skvělý způsob jak zvýšit zapojení a aktivitu uživatelů na své webové stránce je rozhodně bodový systém na web zdarma. Aby jste mohli mít tento systém na svém webu, je třeba mít web stránku s nainstalovaným redakčním systémem WordPress. Návod jak na to naleznete v článcích jako jsou například Jak snadno vytvořit nový WordPress web (Endora), Návod instalace WordPressu na pouhé kliknutí (WebZdarma), Jak upravit WordPress šablonu vzhledu, České WordPress šablony, Základní nastavení nového WordPress webu,  a podobně. Všechny vychytávky naleznete samozřejmě v kategorii Tvorba webu.


Instalace nové funkce WordPressu

Jak tedy vytvořit bodování uživatelů pro redakční systém WordPress? Pomoci Vám může článek Jak nainstalovat WordPress plugin (novou funkci) (v případě, že nevíte, jak a odkud nainstalovat plugin do redakčního systému WordPressu). Poté snadno vyhledáme, nainstalujeme a aktivujeme v administraci WordPressu plugin WordPoints.


Co všechno plugin umí

Plugin nabízí tzv. odměny za aktivitu v podobě připsání bodů za registraci, návštěvu webu, publikování příspěvku, vložení komentáře, nahrání médií a podobně. Výhodou může být i to, že se plugin WordPoints dá využít i na diskuzní fórum BB-Press (plugin WordPressu) který připíše body za vytvoření nového fóra, založení nového tématu nebo zanechání komentáře. Zvýšení aktivity návštěvníků můžete docílit aplikováním tohoto pluginu a například nejvíce aktivního uživatele odměnit o nějaké zajímavé odměny. Aktivita uživatelů se cení a to je jeden ze způsobů, jak si snadno pomoci. Počet bodů za vybranou aktivitu je na Vás a lze nastavit i popis připsaných bodu (za co body jsou).


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *