Jak přesměrovat ve WordPressu URL když se smaže příspěvek

WordPress

Ve WordPressu je běžné,⁢ že ⁤se příspěvky nebo stránky časem⁤ mění, a může se stát, že se nějaký příspěvek smaže. Pokud jste v minulosti na ‍tento smazaný příspěvek někde ⁢odkazovali, může⁣ to⁢ způsobit problém pro návštěvníky,⁣ kteří na tento odkaz kliknou a skončí na stránce s chybovou hláškou. Ale nezoufejte, existuje řešení! V tomto článku ​vám ukážeme, ​jak lze v WordPressu jednoduše přesměrovat‌ URL odkazu na ⁢správnou stránku, i když je⁣ původní příspěvek již smazán.

Co umí plugin Page Links ​To

Plugin Page Links To je užitečný nástroj, který umožňuje nastavit vlastní URL pro odkazy na ⁤stránky či příspěvky ve WordPressu. ⁣Tímto způsobem můžete jednoduše přesměrovat URL jak na jinou stránku nebo ⁤příspěvek v rámci vašeho webu, tak ‍i na cíl mimo web. Plugin je snadno ovladatelný a nabízí intuitivní uživatelské‌ rozhraní, které umožňuje ​jednoduché nastavení a správu přesměrování URL.

Proč používat Page Links To

Použití pluginu Page ‍Links To má několik výhod. Zaprvé, pokud se změní URL příspěvku nebo stránky, která je ⁣již mezi návštěvníky velmi oblíbená a sdílená, nemusíte se obávat ztráty tohoto ⁤provozu. Stačí s pomocí pluginu Page Links To přesměrovat původní URL na nové místo a lidé, kteří na tu ‍původní odkazují, se budou stále⁢ dostávat na správné místo. Dále, pokud vytváříte specifické ⁢trasy na svém webu, je tento⁢ plugin skvělým řešením,‍ které vám umožní snadno a rychle nastavit vlastní URL pro každý⁣ odkaz. To‍ vám pomůže udržet ​si strukturu‌ a kontinuitu na svém webu, aniž ‍byste museli‌ zároveň spravovat a aktualizovat​ odkazy manuálně.

Jaké jsou‌ výhody používání‌ pluginu

  • Jednoduché ​přesměrovávání URL odkazů při smazání příspěvku nebo stránky.
  • Možnost vytvářet vlastní URL ⁢pro odkazy.
  • Udržení provozu na oblíbených odkazech⁢ i po změně URL.
  • Zachování⁤ struktury a kontinuity na webu.

Podobné pluginy jako je Page Links To

Kromě ​pluginu Page Links To existuje ⁤několik dalších užitečných pluginů, které nabízejí podobné funkce. Jedním z nich je například “Redirection”, který umožňuje vytváření ⁢a ‌správu přesměrování URL. Další ‍možností je “Simple 301 Redirects”, který je zaměřený především‍ na snadné přesměrování na nové URL po změně domény.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu Page‍ Links To je snadná a rychlá. Stačí si přejít‌ do administrace WordPressu, vyhledat plugin “Page Links To” a kliknout na tlačítko ‍”Instalovat”. Po instalaci pluginu je ⁤možné ho aktivovat a začít ho okamžitě používat.‌ Následně se ‍v ​editoru příspěvků a stránek objeví nové pole, ve kterém můžete nastavit cílovou URL ⁤odkazu.

 


 

Závěr: V tomto článku jsme si⁤ představili plugin Page⁢ Links To, který je skvělým pomocníkem pro přesměrování URL v případě smazání příspěvku nebo stránky. Použití tohoto pluginu ​vám umožní udržet si provoz na oblíbených odkazech i po změně URL a snadno vytvářet ​vlastní URL pro odkazy. Pokud se taková situace na vašem webu vyskytne, nemusíte se obávat ztráty návštěvníků – Page Links⁤ To je zde, aby⁣ vám pomohl!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma