WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak přemístit WordPress web na jiný hosting

All-in-one WP migration je můj oblíbený způsob migrace WordPress webu, ale existuje mnoho dalších možností. Někdy potřebujete vědět, jak přemístit web s WordPressem nějakým způsobem. Migrace vašeho webu WordPress nemusí být skličující úkol, pokud dodržíte některé z níže uvedených osvědčených postupů. Nejen, že se tyto tipy vztahují na plugin All-in-one WP migration, ale jsou také nezbytné pro udržení Vašeho webu ve funkčním stavu a připraveného na neočekávané.


Zálohování před provedením změn

Před provedením jakýchkoli změn na svém stávajícím webu se ujistěte, že máte kopii všech souborů WordPress na místním počítači nebo na libovolné cloudové jednotce. Nejen pro migrace, ale včasné zálohy vám také pomohou rychle se vrátit do funkčního stavu v případě nečekaných chyb.


Jak plugin použít

Chcete-li začít, stačí kliknout na tlačítko stažení All-in-One WP Migration v nabídce pluginů WordPress k aplikování zdarma. První věc, kterou uvidíte po aplikování pluginu, je velmi přehledná stránka s velkým tlačítkem „Exportovat do“ ve spodní části pluginu. Ve skutečnosti stačí kliknout na toto tlačítko a pokračovat. Existují další možnosti. S tím to pluginem však stačí pouze kliknout na exportovat a pokračovat. Většina poskytovatelů hostingu má nástroj pro migraci, který vám může zjednodušit úkon migrace, musíte postupovat podle kroků uvedených v příslušných příručkách k hostingu. To neplatí pro tento plugin!


Plugin najdete ke stažení zdarma v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »All-in-One WP Migration«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *