Jak používat WP-PostViews pro sledování návštěvnosti

WordPress

WP-PostViews je⁣ skvělý plugin pro sledování návštěvnosti vašich článků na WordPress stránce. Pomocí tohoto pluginu můžete jednoduše zjistit, které články jsou nejoblíbenější mezi vašimi čtenáři a jak se mění​ jejich sledovanost v čase. V tomto článku se podíváme na to, jak plugin ‍funguje a jak ‍ho správně používat.

Co umí plugin WP-PostViews

WP-PostViews umožňuje sledovat počet zobrazení ⁣jednotlivých článků na vaší stránce. V administraci WordPressu se zobrazí statistiky, které vám ukážou, kolikrát byl ​daný článek zobrazen. Plugin také ‌umožňuje nastavit, zda mají být zobrazení počítána ⁤pouze pro registrované uživatele nebo ⁤i pro návštěvníky stránky.

Proč používat WP-PostViews

Používání pluginu WP-PostViews ‌může být pro vás velmi užitečné, pokud chcete sledovat a analyzovat chování ⁢vašich čtenářů na stránce. Díky ‌těmto informacím můžete zjistit, které články⁢ jsou ‌populární a​ které⁣ potřebují více propagace. Plugin vám ⁣také může pomoci zlepšit SEO ​vašich článků, protože⁤ můžete vidět, které‍ klíčové fráze jsou nejčastěji vyhledávány vašimi návštěvníky.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Sledování návštěvnosti: Můžete jednoduše sledovat počet zobrazení jednotlivých článků.
  • Optimalizace obsahu: Díky informacím o populárnosti ‌článků​ můžete lépe cílit na potřeby vašich čtenářů.
  • SEO ‍zlepšení: Sledování klíčových ⁤frází ‌může pomoci zlepšit pozici vašich článků ve vyhledávačích.

Podobné pluginy jako ⁢je WP-PostViews

Existuje několik podobných ‍pluginů, které umožňují​ sledování návštěvnosti článků​ na WordPress stránce. Mezi ‍populární alternativy patří⁤ například WP-Statistics, Jetpack ⁣Stats nebo Google Analytics ⁣Dashboard for WP.

Instalace pluginu ‌přímo v administraci

Pro instalaci‍ pluginu WP-PostViews stačí jít do administrace WordPressu a v sekci Pluginy vyhledat a‍ nainstalovat plugin s názvem “WP-PostViews”. Po nainstalování a aktivaci se vám plugin automaticky‍ přidá​ do administračního rozhraní a můžete začít sledovat návštěvnost vašich ⁤článků.

 


 

Závěr: WP-PostViews je skvělý nástroj pro sledování návštěvnosti⁣ článků na vaší​ WordPress stránce. Díky tomuto pluginu můžete‍ získat cenné informace ‌o chování vašich čtenářů a optimalizovat obsah stránky pro ​lepší výsledky. Nezapomeňte vyzkoušet i další podobné pluginy a najít ten, který vám nejlépe vyhovuje.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma