WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak postupovat s WordPress webem v době údržby

Každý web potřebuje v určitém okamžiku údržbu. Pluginy jako Under Construction udržují webové stránky v hladkém chodu tím, že varují uživatele, když je web ve výstavbě. Plugin také umožňuje majitelům stránek nastavit různé stavy údržby pro jejich web. Tímto způsobem web zůstane v provozu, zatímco se řeší drobné problémy.


Jak to funguje

Většina hostitelských aplikací varuje uživatele, když jsou ve výstavbě. Uživatelé webových stránek tak vědí, kdy by měli očekávat načtení nových funkcí na jejich weby. Umožňuje také vlastníkům stránek zamknout určité stránky nebo části svých webových stránek během provádění aktualizací. Zajišťuje, že webové stránky zůstanou v provozu i po vyřešení drobných problémů. V budoucnu bude web stabilnější a bude fungovat lépe jako výsledek těchto probíhajících snah o údržbu.


Co plugin dokáže

Je důležité si uvědomit, že existuje mnoho způsobů, jak implementovat web ve výstavbě. Webový vývojář by například mohl implementovat „režim údržby“, aby k němu měli přístup pouze oprávnění pracovníci. Případně by mohl implementovat „režim beta“, kde by k němu měli přístup pouze vybraní uživatelé se speciálními oprávněními. Webový vývojář se také může rozhodnout zcela skrýt určité stránky nebo části svého webu pro účely údržby. Mohl by se například rozhodnout zcela skrýt nákupní sekci svého webu, aby lidé nekupovali produkty na jeho webu, zatímco on pracuje na nových verzích svého webu.


Režim údržby už nebude žádný problém

Pluginy jako Under Construction pomáhají správcům implementovat dlouhodobé strategie údržby svých webových stránek. Tyto strategie udržují webové stránky funkční, protože nové aktualizace zlepšují jejich výkon a použitelnost. Bez pluginů, jako je Under Construction, by webové stránky nikdy nemohly dosáhnout svého plného potenciálu kvůli neustálému úsilí o údržbu, které je nutné k tomu, aby byly aktuální!


Tento plugin najdete ve webové administraci Vaší WordPress stránky v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Under Construction«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *