WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak posílat neomezeně hromadné emaily z WordPressu

Pro všechny majitele webových stránek a všechny budoucí, kteří používají redakční systém WordPress, mám jednoduchý plugin. Můžete s ním neomezeně rozesílat hromadné emaily svých registrovaných uživatelů nebo těch, kteří se přihlásili k odběrů newsletteru. Máme ve svém redakčním systému spousty zaevidovaných emailových adres a nevíte, jak je využít? Tak právě pro Vás je tento článek.


Neomezené rozesílání emailů

Málokterý plugin Vám umožní nashromáždit tisíce emailových adres a zároveň aby byl také zdarma. To tento plugin splňuje. Můžete nashromáždit tisíce, statisíce, miliony emailových adres. Je to absolutně bez omezení počtu odběratelů. Hodí se to pro velké projekty, ale také ty malé. Email můžete získat i například z komentářů na webu. Takové emaily je třeba vygenerovat do CSV formátu a nahrát seznam emailů do tohoto pluginu. Stránky, které jsou velmi komentované tak mohou získat opravdu velký počet odběratelů a získávat z toho opět návštěvnost.


Přihlášení k odběru newsletteru

Víte, co je to newsletter? Pro jistotu to raději napíšu. Newsletter je formulář, kde návštěvník vyplní své údaje. Tím nejpodstatnějším údajem je email. Odešle Vám vyplněný formulář s emailem a Vy mu poté můžete rozesílat informační emaily s děním na webu. Očekává se, že návštěvník po přečtení emailu znovu navštíví stránku. Návštěvnost poté můžeme zpeněžit reklamou. Vy jako zasílatel emailových zpráv, můžete poslat jeden email hromadně a to tolika lidem, kolik jich máte v seznamu. Jedná se o velice účinné a prosperující funkci, kterou by měl využít každý majitel webu.


Plugin stačí nainstalovat a nastavit podle svých představ. Najdete ho v každé administraci redakčního systému WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Icegram Express«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *