WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak ochránit WordPress web před malwarem?

Je Vaše webová stránka dostatečně zabezpečena před útoky hackerů? Nyní si v tomto článku povíme, jak zabezpečit WordPress webovou stránku před novými hrozbami jako je škodlivý malware. Spusťte jednoduše skenování, aby se odstranili zcela automaticky nejznámější bezpečnostní hrozby a skripty. Zabezpečte svůj web díky firewallu.


Automatické odstranění chyb

Plugin Vám zdarma odstraní chyby, které máte na své webové stránce a automaticky je opraví. Přidá pokročilé funkce, aby Váš web byl méně zranitelným proti pokročilými hrozbami. Nenechávejte svůj web náhodě a nečekejte na první útok. Zabezpečte si web s tímto pluginem s automatickým odstraněním chyb.


Lepší než záloha dat

Samotný WordPress web bez ochrany je velice zranitelný. Dá se v něm udělat nespočet chyb. Plugin o kterým jsem v tomto článku napsal pár řádků, Vás může nechat konečně v klidu. Pomoci před útoky může záloha webu, kdy své stránky opět zpátky nahodíte do původního stavu. To už může být dnes minulostí. Záloha je sice dobrá, ale samotný problém neřeší. Spíše oddálí. Problémy s napadnutým webem mohou nadále řádit. Zastavte to s tímto pluginem a předejděte zbytečným budoucím problémům.


Plugin najdete po přihlášení do své administrace WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«. Za pomoci vyhledávání najdete plugin pod názvem »Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *