WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak nejlíp zabezpečit WordPress web

Pokud jde o zabezpečení WordPress, Sucuri je můj oblíbený nástroj. Je to jedno z nejdůvěryhodnějších jmen. Pokud jde o bezpečnost, tuto společnost opravdu netřeba představovat. Poskytují výkonný plugin pro zabezpečení vašeho webu a serveru WordPress.


Co plugin nabízí

Ovládací panel Sucuri Security má hlavní kontrolu, která kontroluje integritu vašich základních souborů WordPress (a varuje vás, pokud s některým z nich bylo manipulováno). Je to proto, že pokud dojde k poškození souboru WordPress, bude mít jinou velikost a strukturu než původní soubor. Sucuri je hostingová služba, která filtruje provoz předtím, než se dostane na váš web. Má širší sadu funkcí než Wordfence a má nejlepší poměr nákladů a přínosů na trhu. Skenování probíhá i na dálku.


Prémium verze

Můžete také upgradovat na prémiovou verzi Sucuri (od 199,99 $ ročně) a získat další funkce, jako je firewall webových stránek, zmírnění DDoS (aby se hackeři nepokoušeli zahltit síť škodlivým provozem a učinit ji nefunkční), certifikát Podpora SSL a další.


Doporučení

Existuje několik pluginů, které vám mohou pomoci zabezpečit váš web WordPress. V tomto článku bych rád doporučil Sucuri Security. Tuto službu znám již dlouho a viděl jsem ji zastoupenou na přednáškách a celkově si myslím, že byla úspěšná a spolehlivá. Také jeho základní verze je zdarma a poskytuje skvělý plugin pro WordPress, který je jak kontrolou, tak prevencí.


Plugin najdete pod názvem »Sucuri Security« v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *