Jak nastavit ve WordPressu automatické mazání příspěvků

WordPress

Ve WordPressu můžete snadno nastavit automatické mazání příspěvků pomocí pluginu ‌PublishPress Future. Tento​ plugin vám umožní plánovat publikaci⁣ příspěvků na ⁤určité datum‌ a čas a‍ poté je automaticky smazat po uplynutí požadované doby.‌ Tato funkce je užitečná pro správu obsahu stránek,⁤ blogů a novinek, kde je žádoucí, aby staré příspěvky automaticky mazaly,⁣ aby se udržela‌ čerstvost ‌a relevantnost. V tomto článku se podíváme na to, jaké jsou výhody používání ​pluginu PublishPress Future a jak jej ⁣nastavit v administraci WordPressu.

Co umí plugin PublishPress Future

Plugin PublishPress Future přináší do WordPressu pokročilé možnosti pro plánování ‍publikačního obsahu a automatického mazání příspěvků. ‌Pomocí tohoto pluginu‍ můžete nastavit datum a čas, kdy ⁢se mají příspěvky zveřejnit, ⁣a také určit, jak dlouho mají být zobrazeny na vašich stránkách ⁤než ‍budou automaticky smazány. ⁤Plugin je snadno použitelný a nabízí přehledné rozhraní v administraci WordPressu, které vám ⁣umožní plánovat ‍a spravovat svůj obsah s větší kontrolou.

Proč používat PublishPress Future

Existuje⁣ několik důvodů, proč ⁣byste měli zvážit použití pluginu​ PublishPress⁣ Future pro nastavení automatického mazání příspěvků ve WordPressu. Prvně⁢ jmenovanou výhodou je⁤ schopnost plánovat publikaci ⁤příspěvků na určité datum a čas, ⁤což umožňuje efektivnější správu obsahu. Další výhodou je možnost automatického mazání příspěvků po uplynutí požadované ​doby, ​což vám umožní udržet vaše stránky aktuální ⁢a relevantní. Plugin také nabízí ‍přehledné rozhraní pro správu plánovaných příspěvků a nastavení, které usnadňuje práci s obsahem vašeho webu.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Plánování publikace příspěvků na určité datum a čas.
 • Automatické mazání ⁢příspěvků po uplynutí požadované doby.
 • Větší kontrola nad správou obsahu.
 • Přehledné rozhraní v administraci WordPressu pro ​snadnou správu plánovaných ‌příspěvků.
 • Udržení stránek aktuálních a relevantních.

Podobné ​pluginy jako ⁤je‍ PublishPress Future

Pokud hledáte alternativy⁤ k pluginu PublishPress Future, existuje několik dalších pluginů, které nabízejí podobné funkce ‍pro plánování publikace ⁤a automatické mazání příspěvků. Některé z těchto pluginů zahrnují PublishPress Capabilities, PublishPress​ Revisions a ⁢PublishPress Permissions. Doporučujeme vám‌ vyzkoušet tyto alternativy a zjistit, který plugin nejlépe‍ odpovídá vašim potřebám a⁤ požadavkům pro správu obsahu a⁢ plánování publikace ve WordPressu.

Instalace pluginu přímo v‍ administraci

 1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
 2. Přejděte na stránku “Pluginy”.
 3. Klikněte na tlačítko “Přidat nový”.
 4. Vyhledejte plugin “PublishPress⁤ Future”.
 5. Klikněte na tlačítko “Instalovat nyní”.
 6. Po dokončení instalace klikněte na⁢ tlačítko “Aktivovat”.

 


 

Závěr: Přidání funkce‌ automatického mazání příspěvků⁤ do WordPressu může být ⁢užitečné​ pro udržení obsahu vašich stránek čerstvých‍ a relevantních. S ‌pluginem PublishPress Future můžete jednoduše plánovat⁢ publikaci příspěvků a nastavit⁤ automatické⁢ mazání ⁤po uplynutí požadované doby. Tento plugin nabízí přehledné rozhraní v⁤ administraci WordPressu a⁢ je jednoduchý ⁢na instalaci⁣ a použití. Pokud hledáte jednoduchý způsob, ⁤jak‍ spravovat svůj obsah ve ​WordPressu, plugin PublishPress Future je skvělou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma