WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak nastavit Push notifikace (oznámení) ve WordPressu

Web push notifikace jsou moderní způsob, jak udržet návštěvníky vašich webových stránek informované o novinkách a aktualizacích. Tyto notifikace se objevují na obrazovce počítače nebo mobilního zařízení, i když uživatel není na vašich stránkách aktivní. Jedním z nejlepších nástrojů pro vytváření a odesílání web push notifikací je OneSignal.

Výhody použití OneSignal pro web push notifikace

OneSignal nabízí mnoho výhod pro webové stránky, které chtějí využít web push notifikace. Jednou z největších výhod je, že OneSignal je zdarma a umožňuje odeslat neomezený počet notifikací. Navíc, OneSignal nabízí pokročilé funkce jako segmentaci uživatelů, A/B testování a možnost automatického odeslání notifikací na základě určitých akcí uživatele.

Jak nastavit OneSignal na svých webových stránkách

Nastavení OneSignal na vašich webových stránkách je velmi snadné. Stačí nainstalovat plugin do redakčního systému WordPress, který vyhledáte v administraci. Po dokončení nastavení budete moci začít odesílat web push notifikace na vaše návštěvníky.

Příklady úspěšného využití OneSignal pro web push notifikace

Mnoho webových stránek již využívá OneSignal pro odesílání web push notifikací a dosahují s nimi velkého úspěchu. Například, e-commerce stránky mohou použít web push notifikace k upozornění na slevy a nové produkty. Zpravodajské weby mohou použít notifikace k upozornění na nové články a zprávy. Aplikace mohou použít notifikace k upozornění na nové funkce a aktualizace.


Závěr: Proč byste měli zvážit použití OneSignal pro vaše webové stránky?

OneSignal je skvělý nástroj pro vytváření a odesílání web push notifikací. Nabízí mnoho výhod, jako je segmentace uživatelů, A/B testování a možnost automatického odeslání notifikací na základě určitých akcí uživatele. Nastavení OneSignal na vašich webových stránkách je velmi snadné a může vám pomoci udržet vaše návštěvníky informované o novinkách a aktualizacích. Pokud tedy chcete zvýšit angažovanost vašich návštěvníků a zlepšit výkon vašich webových stránek, měli byste zvážit použití OneSignal pro web push notifikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *