WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak mít kontrolu nad každou aktualizací WordPressu

Každý majitel WordPress webu to jistojistě zná. Každou chvilku jsou nové a nové aktualizace. Čím více pluginů, tím více aktualizací máme za daný měsíc. Aktualizace jsou velice důležité. Zejména kvůli bezpečnosti používání. Mely bychom se věnovat aktualizacím, aby jsme později neměli například technické problémy. Výhodou může být to, že budeme přesně vědět, jaké aktualizace se provádí. Můžeme některé zakázat nebo některé automaticky povolit. To všechno a mnohem víc nabízí plugin, který si popíšeme v tomto krátkém článku.


Detailní nastavení aktualizací

Plugin nabízí správu aktualizací nainstalovaných pluginů na Vaší WordPress stránce. Vhodné pro všechny, kteří chtějí mít přehled nad svými aktualizacemi. Můžete zakázat aktualizace jedním kliknutím nebo je naopak všechny povolit. Plugin nabízí velmi detailní nastavení, co se týče aktualizací. Další možností je vybrání času, kdy se aktualizace mají automaticky provádět, aby nedocházelo k výpadkům. Můžete si vybrat, které aktualizace se budou dělat automaticky a které ne.


Zmatek v aktualizacích

Tento plugin by jste měl/a použít zejména v případech, že jste nainstaloval/a mnoho pluginů. Ostatně aktualizovat redakční systém WordPress s pár pluginy není nic obtížného. Tohle je řešení spíše pro ty, kteří mají na svých stránkách třeba desítky pluginů. Některé pluginy se aktualizují i každý měsíc. To se za pár dní může nastřádat a je v tom zmatek. Nainstalujte a vyzkoušejte si plugin. Mějte přehled v tom, co se na webu děje a přesně si automaticky nastavte aktualizace podle sebe.


Plugin, který Vám udělá pořádek v aktualizacích a perfektně si budete podle něj moci nastavit, co se na Vašem webu bude dít a kdy, se jmenuje »Easy Updates Manager« a najdete ho v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *