WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Zálohování a obnova dat WordPressu, které Vás nechají v klidu

Už jste někdy slyšeli o zálohování WordPress stránky? Je to velice důležité! V případě, že se naskytne nějaký chyba ve webové stránce, bývá obtížné chybu najít a opravit. Se zálohou můžete být v klidu. Zálohujte celý web a uložte si soubory třeba do cloudu na Dropbox, Disk Google a podobně. Můžete i na FTP nebo emailu. A to všechno zdarma!


Nejoblíbenější plugin na zálohování

Tento plugin je aktivní na více než 5ti milióny webů po celém světě. Je proto nejoblíbenější a nejlépe hodnocený v kategorii pro zálohování souborů webové stránky. Jednodušší a nejbezpečnější způsob řešení pro ochranu webové stránky. Skutečně má tento plugin samé nej. Plugin byl testován na více než 3 milionech webových stránky a měl skvělé výsledky, který má do dnes. Používání tohoto pluginu je jednoduché a ušetří spousty času a námahy s opravou nenadálých chyb.


Proč je dobré dělat zálohy dat

Nedoporučuji riskovat. Zálohujte si své soubory nebo o své veškeré úsilí a investice můžete ze dne na den nenávrátně přijít. Může přijít den, kdy Vás někdo napadne (hackerský útok) a Váš web se zhroutí. Také se může stát něco s Vaší hostingovou společností a proto je dobré, abyste zálohováním o nic nepřišli. Bez záloh můžete přijít opravdu o všechno. Někdy se může pokazit i nějaká aktualizace. Tento plugin uchová Váš web v bezpečí. Zálohovat své soubory včetně databáze můžete do cloudu a obnovíte je pouhým jedním kliknutím.


Plugin je dostupný pro redakční systém WordPress. Je dostupný ke stažení v každé webové administraci WordPressu v kategorii Pluginy a Instalace pluginů. Vyhledáte ho pod názvem UpdraftPlus.


Související téma:

Jak dokonale zabezpečit WordPress web před útoky hackerů
Jak ochránit WordPress proti spamu s Google reCaptcha v3
Jak ochránit WordPress před kopírováním duplicitního textu


WordPress Tutoriál

Jedna odpověď

  1. Zálohu by měl mít každý web. Je nesmírně důležitá. Kdo ji nemá, riskuje. Bez zálohy můžete přijít o celý váš web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *