Jak jednoduše vylepšit ve WordPressu stránkování

WordPress

Stránkování je důležitou součástí webových⁢ stránek,​ která umožňuje uživatelům snadno procházet dlouhé‍ seznamy obsahu. Ve WordPressu je⁣ výchozí stránkování poměrně jednoduché a‍ omezené možnostmi. Nicméně, existuje plugin ​nazývaný WP-PageNavi, který umožňuje‌ jednodušší a ‌lepší stránkování na vašich stránkách.

Co umí plugin WP-PageNavi

WP-PageNavi je plugin, který přidává pokročilé funkce stránkování do vašeho webu postaveného ‍na WordPressu. Plugin nahrazuje standardní stránkování čísly odkazů na stránky navigačními odkazy „Předchozí“‍ a „Další“. Dále umožňuje ⁤snadnou personalizaci vzhledu navigace a nabízí možnosti jako ⁤například zobrazení celkového počtu stránek, přeskakování ⁢na první a poslední stránku a⁢ mnoho dalšího.

Proč používat WP-PageNavi

Výhodou používání pluginu WP-PageNavi je zlepšení uživatelského zážitku na vašich stránkách. Díky snadné navigaci mezi stránkami si uživatelé rychleji najdou obsah, který hledají. Plugin také může zvýšit stránkovatelnost vašich stránek⁤ ve vyhledávačích, což může vést k vyšším pozicím ve výsledcích ‍vyhledávání. ‌Přehledné stránkování je také esteticky příjemnější a může posilovat⁢ dojem profesionálního vzhledu‍ vašich webových stránek.

Jaké jsou výhody ⁢používání pluginu

Používání pluginu WP-PageNavi má několik výhod oproti standardnímu stránkování ‍ve WordPressu. Jednou z největších výhod je snadná personalizace designu stránkování. ⁣Plugin umožňuje přizpůsobit barvy, styl odkazů a další prvky navigace podle vašich představ. Další výhodou‍ je možnost zobrazit celkový počet stránek, který uživatelé ocení při ‍procházení obsahu. Plugin také‌ přidává možnost rychlého přejítí na ​první ⁣a poslední stránku, což usnadňuje procházení obsahu ze začátku nebo konce.

Podobné pluginy jako je WP-PageNavi

Kromě pluginu WP-PageNavi existuje také několik ⁣dalších pluginů, které nabízejí podobné funkcionality​ pro stránkování ve WordPressu. Mezi tyto pluginy patří například Simple Pagination,⁢ WP-Paginate nebo Advanced⁢ Pagination. Všechny tyto pluginy nabízí různé možnosti a možná se vám ⁣více osvědčí než samotný​ WP-PageNavi. ⁤Doporučuje se vyzkoušet‍ různé ​pluginy a vybrat ten, ⁢který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu WP-PageNavi do WordPressu je velmi jednoduchá. Nejprve se přihlaste⁢ do administrace svého webu ⁣a přejděte do sekce (Pluginy). Zde klikněte na tlačítko (Přidat nový) a do vyhledávacího pole zadejte „WP-PageNavi“. Po naleznutí pluginu klikněte na tlačítko (Nainstalovat nyní) a po instalaci aktivujte plugin kliknutím na tlačítko (Aktivovat). Plugin je nyní připraven k použití a můžete jej upravit⁤ podle svých preferencí v nastaveních.

 


 

Závěr: Použití pluginu WP-PageNavi ⁤je skvělým‍ způsobem, ⁣jak jednoduše vylepšit stránkování na vašich webových stránkách postavených na WordPressu. Plugin nabízí pokročilé funkce, které zlepšují uživatelský‍ zážitek, umožňují personalizaci designu ⁢a zvýší stránkovatelnost stránek ve vyhledávačích. Vyzkoušejte tento plugin nebo podobné pluginy a zjistěte, jak ⁣mohou zlepšit ⁤navigaci na vašem webu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma