Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak dokonale zabezpečit WordPress web před útoky hackerů

Tvorba webu Štítek:

Zabezpečte si svůj WordPress web před škodlivým Malware. Dostupná i účinná firewall ochrana. Tento plugin o kterým si povíme, je nejkomplexnějším dostupným pluginem na zabezpečení webových stránek, které obsahuje spousty dalších funkcí jako je například dvoufázové ověření známé jako 2FA. Je nejpoužívanějším pluginem pro ochranu webu.


Dostupná Firewall ochrana

Firewall identifikuje a nakonec i zablokuje škodlivý provoz. Je nejpoužívanějším pluginem na ochranu webu a to zejména proto, že je udržován velkým týmem zaměřený na co největší bezpečnost webových stránek tvořený v redakčním systému WordPress. Plugin chrání Vaší web stránku a snižuje její zátěž. Za použití tohoto pluginu Vám už nemůže nikdo odcizit Vaše data.


Ochrana před malwarem

Zabudovaný skener na malware blokuje vše, co je škodlivé pro Váš webový obsah a to zejména škodlivé kódy například po aplikaci nového a neznámého pluginu. Ochrání také uživatelské účty, protože zabrání opětovných a neoprávněným pokusům o přihlášení (prolomování hesla). Uživatelské účty v takovém případě budou méně napadnutelné. Plugin kontroluje všechny soubory, pluginy nebo šablony, zda neobsahují malware a zabrání i SEO spamu, přesměrováním webu nebo vložení škodlivého kódu.


Absolutní kontrola nad webem

Plugin Váš upozorní na jakékoliv chyby a problémy. Můžete dostat upozornění na zrušení pluginů nebo v případě, že je plugin zastaralý. Zkontrolovat to můžete pouze jedním kliknutím a to zapnutím skenování. Nechte si vyhodnotit stav zabezpečení, zda je vše v naprostém pořádku. Zobrazí se Vám podrobné informace o aktuálním zabezpečením, které můžete snadno rychle vyřešit. Můžete si nastavit tzv. výstrahu, kterou si můžete nechat zaslat na e-mail nebo SMS. V reálném čase lze sledovat všechny pokusy o hackování. Zjistíte i IP adresu, kterou můžete následně zablokovat.


Plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«, kde plugin vyhledáte pod názvem »Wordfence Security – Firewall & Malware Sken«.


Související téma:

Zálohování a obnova dat WordPressu, které Vás nechají v klidu
Jak ochránit WordPress proti spamu s Google reCaptcha v3
Jak ochránit WordPress před kopírováním duplicitního textu


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web