Jak do WordPressu přidat Google Tag Manager

WordPress

V dnešní digitální době je sledování ⁤návštěvnosti webových stránek ‌klíčové⁤ pro úspěšné online podnikání. Jedním z nejpoužívanějších nástrojů pro sledování návštěvnosti je Google Tag Manager (GTM). V tomto článku se podíváme na plugin GTM4WP, který​ vám ‌umožní snadno přidat a spravovat ​Google Tag Manager ve WordPressu.

Co umí plugin⁢ GTM4WP

GTM4WP‌ je​ plugin pro WordPress,⁤ který⁤ umožňuje integraci Google Tag Manageru do vašeho webu. Tímto pluginem můžete​ snadno přidat a spravovat různé tagy, ​jako jsou například‍ Google Analytics, Facebook Pixel, nebo další sledovací kódy. GTM4WP vám také umožňuje jednoduché ⁤nastavení a základní konfiguraci Google Tag Manageru přímo z administračního ​rozhraní WordPressu.

Proč používat GTM4WP

Existuje mnoho⁢ důvodů, proč používat⁣ plugin GTM4WP. Prvním a nejdůležitějším důvodem je jednoduchá instalace ⁤a ‍konfigurace ⁣Google ​Tag Manageru. Díky tomu nemusíte editovat kód vašeho webu ručně, což šetří čas a snižuje šance na chyby. Dalším důvodem je ‌centrální správa všech vašich tagů. Můžete přidávat, upravovat nebo odstraňovat ‌různé tagy a sledovací kódy přímo z administračního rozhraní WordPressu. GTM4WP také nabízí možnosti pro pokročilé ⁤nastavení, jako je například plánování tagů nebo‍ specifické vyloučení na základě⁤ URL adresy.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Jednoduchá instalace ⁣a konfigurace Google Tag Manageru
  • Centrální správa všech tagů a sledovacích kódů ‌přímo z administračního rozhraní WordPressu
  • Podpora pro pokročilé nastavení, jako je plánování ⁤tagů nebo specifické vyloučení na základě URL adresy
  • Možnost vytvoření vlastních makr a proměnných pro úpravy tagů
  • Přizpůsobitelné trackování událostí a cílů

Podobné ⁤pluginy jako je GTM4WP

Pokud GTM4WP nevyhovuje vašim potřebám, existují také‍ další‌ podobné pluginy pro integraci Google Tag Manageru do ⁢WordPressu. Některé z nich⁤ jsou například “DuracellTomi’s Google Tag‌ Manager for WordPress”⁤ a “Pixel Cat – Facebook Pixel WordPress Plugin”. Vyberte takový plugin, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům⁣ pro sledování ​návštěvnosti vašeho webu.

Instalace pluginu‌ přímo v⁢ administraci

Instalace pluginu⁤ GTM4WP ​je velmi jednoduchá.‌ Stačí ⁢se přihlásit do administračního rozhraní WordPressu, přejít ‌do sekce “Plugins” a kliknout na⁣ tlačítko “Add New”. Do vyhledávacího pole zadejte “GTM4WP” ⁢a klikněte na tlačítko “Search”. Jakmile najdete plugin GTM4WP, klikněte na tlačítko “Install ⁢Now” a‌ poté na tlačítko “Activate”. Po aktivaci pluginu budete mít v levém‍ menu novou ⁣položku s názvem “Google Tag⁢ Manager”. Kliknutím na‍ tuto položku se dostanete na‍ stránku s nastavením a konfigurací GTM4WP.

 


 

Závěr: Google Tag Manager je mocný nástroj pro sledování návštěvnosti webu ⁣a díky pluginu GTM4WP je jeho integrace do WordPressu snadná a rychlá. Používání tohoto pluginu vám umožní jednoduchou instalaci, konfiguraci a správu Google Tag Manageru přímo ‍z administračního rozhraní WordPressu. Díky GTM4WP můžete ⁢efektivněji sledovat návštěvnost webu a získávat cenné informace​ pro vaše online podnikání.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma