Jak do WordPress článků přidat související příspěvky

WordPress

Přidání souvisejících příspěvků k článkům na WordPressu může zvýšit interakci uživatelů, prodlužuje jejich čas strávený ‌na webu a pomáhá jim najít další zajímavý obsah. Plugin YARPP – ‍Yet Another Related Posts je jedním ⁤z nejpopulárnějších⁤ pluginů dostupných pro tuto funkcionalitu. V⁤ tomto článku se podíváme na ⁢to, jak‍ plugin funguje, proč ⁢ho používat a jaké jsou jeho výhody.

Co umí plugin YARPP – Yet Another Related Posts

YARPP – Yet ​Another Related Posts⁢ je mocný plugin, který dokáže analyzovat váš obsah a automaticky vyhledat související články na základě různých kritérií. Plugin bere v potaz například značky, kategorie,⁢ klíčová slova nebo i všechny tři najednou. Výsledkem je ‍seznam souvisejících příspěvků, které mohou být zobrazeny ⁤na konci každého článku.

Plugin také ​nabízí možnost ‌zobrazení náhledů těchto příspěvků, ⁣což může zvýšit atraktivitu vašeho obsahu a podnítit čtenáře k ​dalšímu ⁣prozkoumávání vašeho webu. YARPP je také plně kompatibilní s dalšími populárními ​pluginy, jako je například Yoast SEO, což znamená, že se nemusíte bát žádných konfliktů mezi funkcemi.

Proč používat YARPP – Yet Another Related Posts

Používání‍ pluginu YARPP – Yet Another Related Posts má mnoho výhod​ pro váš web. Zaprvé, pomáhá uživatelům najít další⁤ relevantní obsah, což ‌zaručuje, že se budou zdržovat na vašem webu déle.⁢ To může vést ‍ke ⁤zvýšení angažovanosti uživatelů, nižší míře opuštěných stránek a vyššímu počtu přístupů⁤ na stránku.

Dále, YARPP ‌může také zlepšit⁤ vaše SEO.⁢ Plugin ​automaticky vytváří interní odkazy⁤ mezi články, což může zlepšit indexaci vašeho webu vyhledávači. Navíc, plugin zobrazuje související příspěvky na konci každého článku, což znamená, že ​tyto odkazy budou mít vyšší​ prioritu a budou mít‌ větší šanci na další rozkliknutí čtenáři. To může pomoci zvýšit počet zobrazení stránek a zlepšit celkovou viditelnost​ vašeho obsahu.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Snadné přidání souvisejících příspěvků k článkům
 • Automatické⁤ vyhledání​ souvisejících⁢ článků na základě různých⁢ kritérií
 • Podpora ⁣zobrazení náhledů souvisejících příspěvků
 • Kompatibilita s dalšími populárními pluginy
 • Podpora‌ SEO optimalizace

Podobné pluginy jako je⁢ YARPP – Yet Another Related Posts

Pokud vás zajímají alternativní pluginy, které ⁢nabízejí podobnou funkcionalitu ​jako YARPP, měli byste zvážit například ‍pluginy Contextual​ Related Posts, Related Posts​ for WordPress nebo  Related Articles. Všechny tyto pluginy splňují základní požadavky na ​přidání souvisejících příspěvků na ‌vaše WordPress ⁢články a často mají také‌ další rozšířené funkce, ⁤které můžete vyzkoušet.

Instalace pluginu přímo‍ v administraci

 1. Přihlaste se do administrace‌ svého webu
 2. Přejděte ​na sekci “Plugins”⁤ a klikněte na ⁣”Přidat nový”
 3. Vyhledejte plugin YARPP – Yet Another Related Posts
 4. Klikněte na tlačítko ​”Instalovat nyní” vedle pluginu a počkejte, až se nainstaluje
 5. Aktivujte plugin kliknutím​ na ⁣tlačítko “Aktivovat”
 6. Plugin⁢ je nyní nainstalován a je připraven pro‌ použití

 


 

Závěr: Přidání souvisejících příspěvků k vašim WordPress článkům může‍ být efektivním způsobem, jak udržet ‍uživatele déle na vašem webu a zvýšit počet zobrazení stránek. Plugin ⁤YARPP – Yet Another Related Posts⁣ nabízí snadné​ a efektivní řešení pro tuto funkcionalitu. ‌Odpovídá na vaše požadavky na vyhledávání souvisejících článků a ‍poskytuje ‌řadu výhod pro vaši SEO a angažovanost uživatelů. Vyzkoušejte tento plugin a uvidíte, jaký rozdíl může​ udělat pro váš web!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma