WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak dát web dočasně mimo provoz kvůli údržbě

Co dělat, když potřebujete něco změnit na svém webu? Zkuste spustit režim údržby a nastavte webovou stránku dočasně mimo provoz. Díky pluginu, o kterém si v tomto článku povíme, se při údržbě webové stránky už nemusí návštěvníkům zobrazovat chyby, které budí dojem nefunkčního webu. Snadno nastavte stránky mimo provoz, aby návštěvník veděl, co se děje.


Jednoduchá instalace

Plugin stačí stáhnout a nainstalovat ve Vašem redakčním systému WordPress. Po jednoduchím nastavení máte možnost dát stránky dočasně mimo provoz. Vybrat si můžete i vzhled zobrazené zprávy o údržbě. Po skončení údržby stránka funguje zase jak mát v případě, že je Vaše úprava správně a bez chyb.


Odpočítávání končící údržby

V případě aktivace režimu údržby budou mít na webovou stránku přístup jen ti, kteří k tomu mají dostatečné oprávnění. V opačném případě se zobrazí režim údržby, který lze nastavit i s odpočítáváním časovače. Návštěvník tak bude mít přehled, kdy se stránky opět uvedou do běžného provozu.


Plugin najdete ke stažení za pomocí vyhledávání pluginů v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem WP Maintenance Mode & Coming Soon.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *