WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak dát na web tlačítko To se mi líbí (like) a sdílet

Nejpopulárnější sociální síť Facebook dnes zná naprosto každý a většina má vytvoření profil který pravidelně navštěvují. Přijde mi tedy vhod, získávat návštěvnost i pomocí Facebooku. Na této sociální síti je snadné založit skupinu nebo Facebook stránku pro svůj web. Díky tomu můžeme zdarma zveřejňovat například nové události na webu a tím přilákat pozornost. Spousta uživatelů sociálních sítí sledují takto své záliby o kterých se chtějí ještě něco nového dozvědět.


Vytvoření Facebook fanouškovské stránky

Facebook stránku pro svůj web snadno vytvoříte s registrovaným Facebook účtem na adrese  www.facebook.com/pages/creation/...

Vygenerování HTML kódu tlačítka

Pokud již máte vytvořenou svou stránku na Facebooku, můžete nyní vložit tlačítko To se mi líbí na svůj web a získat tak nové sledující fanoušky ze svého webu. Vygenerujte si jednoduše krátký HTML kód pro tlačítko které poté vložíme do jakékoliv části webu. Máte-li web s redakčním systémem WordPress, můžete HTML kód vložit například do widgetů které najdeme po přihlášení do administrace, popřípadě doporučuji Plán vytvoření webu.

HTML kód vygenerujeme na adrese  www.developers.facebook.com. Zadejte do formuláře URL adresu z Vaší vytvořené Facebook stránky a vyberte si variantu tlačítka.


Související téma:

Přihlášení do WordPressu pomocí sociálních sítí
Jak přidat facebook messenger na WordPress web
Jak přidat tlačítka sdílet pro sociální média
Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *