Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak automaticky přeložit WordPress web do jiného jazyka

Tvorba webu Štítek:

Přeložení webové stránky s TranslatePress je snadné! Stačí jen několik kliknutí a můžete mít svůj web přeložený do jazyka, který potřebujete. Je to skvělý způsob, jak získat mezinárodní publikum a rozšířit svou značku. Užijte si překlad s TranslatePress a získejte více návštěvníků ze všech koutů světa! Můžete překládat jednotlivé stránky, články, komentáře a dokonce i obrázky. Můžete také přidat vlastní jazykové verze a měnit je podle potřeby. TranslatePress je skvělý nástroj pro všechny, kteří chtějí své webové stránky lokalizovat a získat nové publikum.


Automatický překlad

Překlad webových stránek s TranslatePress je snadný a rychlý! Prvním krokem je stáhnout a nainstalovat si plugin TranslatePress. Poté se můžete přihlásit do svého účtu a začít překládat. Můžete překládat jednotlivé stránky, přidávat nové jazyky a dokonce i přidávat automatické překlady. TranslatePress vám také umožní přizpůsobit si vzhled a chování překladu, aby vyhovoval vašim potřebám. Takže pokud potřebujete přeložit webové stránky, TranslatePress je skvělou volbou!


Velký výběr jazyků

Vybrat správný jazyk pro překlad webových stránek s TranslatePress je snadné. Nejdříve si ujasněte, do jakého jazyka chcete svůj web překládat. Pak si vyberte jazyk, který je pro váš cílový trh nejvhodnější. Pokud se chcete dostat do více zemí, můžete si vybrat více jazyků. TranslatePress vám umožní překládat webové stránky do více jazyků najednou. Takže si můžete vybrat jazyky, které jsou pro váš cílový trh nejvhodnější. Je to jednoduché a intuitivní, takže nemusíte být odborníkem na překlady, abyste mohli svůj web přeložit. Stačí jen nainstalovat plugin TranslatePress a můžete začít překládat.


Plugin najdete ke stažení v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »TranslatePress«. Stačí jej nainstalovat a můžete používat jeho funkce.

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web