Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu

Tvorba webu Štítek:

Chcete mít vlastní sociální síť? S pluginem, o kterém si říkáme, je snadné s ním manipulovat. Stačí nainstalovat a nastavit přepracovaný plugin v administraci WordPress. Tím se vytvoří klasická sociální síť se všemi základními funkcemi. Vývojáři se snažili, aby bylo co nejjednodušší používat software pro sociální sítě a rozšíření s řadou dalších pluginů jsou také možné. To vám umožní vytvořit si svou první vlastní sociální síť se vším všudy.


Co ví modul plug-in pro sociální sítě?

Registrovaní uživatelé mohou vytvářet profily na vašich webových stránkách, vést soukromé konverzace, komunikovat ve skupinách a navazovat nové sociální kontakty. To znamená, že je to jako typická sociální síť, kterou si dokážeme představit. Takže můžete vytvořit sociální síť jako takovou komunitu buď soukromou (přátelé ze školy, práce,..) nebo veřejnou (skupina lidí se stejnými zájmy atd.), Abyste mohli pokojně komunikovat s osobou na konci světa.


Jaký bude vzhled sociální sítě?

Můžete upravit vzhled své nebo nové sociální sítě. Můžete si vybrat z několika přednastavených vzhledů, které jsou k dispozici ke stažení zdarma pro tento plugin. Nabízí se řada pěkných vzhledů, které vypadají profesionálně. Samozřejmě si můžete vytvořit vlastní styl a upravit šablony. K tomu je zapotřebí více dovedností, pokud jde o vytvoření webových stránek, aby vše vypadalo příznivě.


Plugin lze stáhnout pod názvem BuddyPress v každé administraci redakčního systému WordPress pomocí vyhledávání v kategorii "Pluginy" a "Instalace pluginů".


WordPress Tutorial


Jeden komentář k „Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu“

  1. pyr napsal:

    Jo trochu si s tím pohrát a je to cajk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.