Efektivní WordPress nástroj pro emailový marketing

WordPress

V dnešní digitální době je emailový marketing zásadním​ nástrojem pro rozvoj podnikání.‌ Pokud ⁣vlastníte webovou stránku postavenou na WordPressu ⁢a chcete dosáhnout úspěchu s emailovým marketingem, plugin MC4WP: MAILCHIMP FOR WORDPRESS je pro vás ideální volbou. Tento článek vám⁣ představí​ nejen ⁣funkce a výhody tohoto pluginu, ale ‍také podobné alternativy a kroky pro jeho instalaci na vaší stránku.

Co ⁢umí plugin MC4WP: MAILCHIMP FOR WORDPRESS

MC4WP: MAILCHIMP​ FOR WORDPRESS ‌je velmi efektivní a uživatelsky příjemný plugin, který umožňuje snadné⁤ propojení‍ vašeho WordPress webu s oblíbeným emailovým marketingovým nástrojem MAILCHIMP. Plugin vám umožní jednoduše ⁢vytvářet a spravovat přihlašovací formuláře, odběrné seznamy a odesílat emailové kampaně⁢ přímo z vaší administrace‍ WordPressu. Díky⁣ rozhraní založenému na drag-and-drop můžete vytvářet krásné a ‌profesionální emailové šablony bez nutnosti znalosti programování.

Proč používat MC4WP:⁤ MAILCHIMP FOR WORDPRESS

Existuje mnoho důvodů,​ proč si​ zvolit MC4WP: MAILCHIMP FOR WORDPRESS jako nástroj pro emailový⁣ marketing na WordPressu.‌ Plugin vám umožní snadno sbírat emailové adresy⁣ návštěvníků vašeho webu prostřednictvím zápisu‌ na ⁢odběr novinek‌ či​ stahování zdarma. Dále vám poskytne přehledné statistiky o otevíranosti a klikatelnosti vašich emailových kampaní, které vám pomohou přizpůsobit jejich obsahy vašim cílovým skupinám. Další výhodou je možnost⁢ automaticky přidělovat zákazníky⁢ do různých odběrných seznamů na‍ základě jejich chování na ‍vašem webu, což vám umožní⁣ dávkové a personalizované odesílání emailů.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Jednoduchá integrace se‍ službou MAILCHIMP
 • Vytváření profesionálních emailových šablon bez nutnosti znalosti⁣ programování
 • Kontrola nad‌ sběrem a správou emailových adres
 • Detailní statistiky o úspěšnosti​ emailových kampaní
 • Dávkové a personalizované⁤ odesílání emailů

Podobné pluginy jako je MC4WP: MAILCHIMP FOR ⁣WORDPRESS

Pokud ⁢hledáte alternativy k ‍pluginu⁢ MC4WP: ​MAILCHIMP FOR WORDPRESS, můžete zvážit například tyto možnosti:

 • OptinMonster
 • MailerLite
 • Thrive⁤ Leads
 • Bloom

Instalace pluginu přímo⁣ v ⁣administraci

Instalace ‌a⁣ aktivace pluginu MC4WP: MAILCHIMP FOR‌ WORDPRESS je velmi⁢ snadná:

 1. Přihlaste se do administrace vašeho​ webu na WordPressu.
 2. Přejděte ​na stránku⁢ “Plugins” a klikněte na‌ “Add New”.
 3. Vyhledejte “MC4WP: MAILCHIMP FOR‌ WORDPRESS” a klikněte⁢ na tlačítko “Install Now”.
 4. Po úspěšné instalaci klikněte na “Activate” a plugin bude připraven k použití.

 


 

Závěr: MC4WP: MAILCHIMP FOR ⁣WORDPRESS je skvělým nástrojem pro emailový marketing na ⁤WordPressu. Vytvoření a ⁢správa ‌odběrných ​seznamů a emailových kampaní je díky tomuto pluginu⁢ velmi jednoduchá a intuitivní. Díky ​jeho nesporným výhodám, jako je integrace se ‌službou MAILCHIMP, tvorba profesionálních šablon a dávkové odesílání emailů, se stává‍ nezbytným pro každého, kdo‌ se zabývá online marketingem. Nezapomeňte prozkoumat i další‍ podobné pluginy, abyste si vybrali ty nejvhodnější pro vaše potřeby. Instalace pluginu samotného je snadná a můžete začít‌ okamžitě využívat jeho funkce ‍pro rozvoj vaší online⁢ přítomnosti a získávání nových zákazníků.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma