Diskuzní fórum pro WordPress web

Tvorba webu Štítek:

Vytvořit diskuzní fórum pro web s nainstalovaným redakčním systémem WordPress pro správu webového obsahu s administrací nikdy nebylo snazší. Jediné co je k vytvoření diskuzního fóra potřeba udělat, je nainstalovat WordPress systém a přidat plugin s již hotovým diskuzním fórem. Fórum můžete poté libovolně upravit a jednoduše spravovat přímo v administraci WordPressu. Nemáte-li ještě svůj vlastní web, můžete ho snadno vytvořit a nainstalovat si zdarma redakční systém WordPress (Jak nainstalovat WordPress).

V diskuzním fóru může tvořit neomezené množství nových témat, použít štítky, spravovat příspěvky od návštěvníků, lze si nastavit oblíbené diskuze, sledovat zvolená témata nebo můžete použít vyhledávání ve fóru. Názvy URL adres můžete změnit pro každou část fóra v nastavení pluginu.

Tento plugin je dostupný zdarma. Naleznete ho po přihlášení do administrace redakčního systému WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« za použití vyhledávání. Plugin naleznete pod názvem bbPress.

Po vyhledání, stáhnutí a aplikování pluginu v administraci WordPressu v kategorii »Nastavení« a »Fóra« nastavte základní možnosti plugin a zejména názvy URL podle kterých poté samotné fórum najdete. URL adresu fóra můžete přidat například do Menu.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook stránka

Poslední PR článek

  • Zvýšení návštěvnosti zdarma
    Reklamní systém a nejúspěšnější autosurf v česku a na slovensku pod názvem WebSurf nabízí internetovou reklamu zdarma výměnou za automatické nebo manuální zobrazení webových stránek nacházející se v […]

Kategorie

Uživatelský účet