Návody tvorba webu WordPress zdarma.


V liště se zobrazuje nezabezpečeno

Úvodní stránka Fóra Online pomoc – Tvorba webu WordPress (ČR) V liště se zobrazuje nezabezpečeno

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Admin a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #72
  exPatrol
  Správce

  Když otevřu svou webovou stránku v prohlížeči tak to vedle url adresy webu ukazuje nezabezpečeno. Je to tím že můj web nemá žádné zabezpečení a je lehké ho napadnout? Jak to změnit?

  #75
  Admin
  Správce

  Jde o šifrované kódování webové stránky. Nijak to samotného uživatele neohrozí pokud nejde například o e-shop nebo weby, kde se zadávají citlivé informace jako je například jméno, adresa nebo informace k platebním kartám. To lze lehce změnit. Máte-li hosting od Endora.cz, můžete toto zabezpečení aktivovat po přihlášení v menu v https. Je třeba zmínit, že toto zabezpečení mohou mít pouze webové stránky s doménou prvního řádu (www.něco.cz, http://www.něco.sk, ..) nikoli domény třetího řádu (www.něco.něco.cz, http://www.něco.něco.sk, ..). Jestliže nepoužíváte hosting na Endora.cz, můžete nainstalovat nový plugin který to změní ve WordPressu. Takových je spousty. Najdete to po přihlášení do administrace WordPressu v sekci plugin a instalace pluginů. Nejlepší plugin (doplňující funkce k webu) pro šifrované zabezpečení https je například Really Simple SSL, Easy HTTPS Redirection (SSL) nebo WP Force SSL & HTTPS Redirect.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web