Návody tvorba webu WordPress zdarma.

SEO výsledek

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel administrator a poslední změna proběhla před 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #653
  pepé
  Správce

  Udělal jsem si test na optimalizaci webu. Píše mi to chybu u meta robots a přitom na to mám plugin co to vytvoří automaticky. Taky mi to píše že tam nejsou nastavený klíčová slova. To ten plugin vůbec v nastavení nemá nebo to tam nemůžu najít. Co nějaký plugin co by to nastavil správně?

  #672
  administrator
  Správce

  Na hostingu kde jsou nahrané soubory webové stránky najdete soubor index.php nebo index.html. Jeden z nich tam musí být. Otevřete soubor. Jsou tam kódy programovacího jazyka. Mezi značky <head*></head*>které najdete někde na začátku tohoto souboru, vložíte na samostatný řádek tento kód <meta name=“robots“ content=“index, follow“*> (smažte hvězdičku v kódu). Je to informace pro vyhledávací roboty a dává jim tento kód svolení k indexování všech stránek webu. Soubor uložte a mělo by to fungovat. Jinak klíčová slova už vyšla z módy. Dneska se klíčová slova nepoužívají kvůli častému zneužívání jejich podstaty. To že plugin klíčová slova nevytváří je jen známka toho, že jde s dobou. Klíčová slova jsou již zcela zbytečná. Ten SEO test musí být zastaralý. Zkuste najít modernější.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Facebook

Poslední PR článek

Menu