kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Jak zjistím návštěvnost cizího webu?

Úvodní stránka Fóra Online pomoc – Tvorba webu WordPress (ČR) Jak zjistím návštěvnost cizího webu?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1341 Odpovědět
  Háček
  Host

  Když třeba chce někdo odkoupit nějaký web, je důležité zjistit, jak na tom ten web je. Nejlepším indikátorem je nejspíš návštěvnost. Jak zjistím návštěvnost cizího webu když to na webu nemá zobrazený? Podle toho se určují ceny webu ne?

  #1343 Odpovědět
  administrator
  Správce

  Ano, především podle návštěvnosti webové stránky se určuje její následná cena. Mezi další faktory patří také obsah konkrétního webu. Chceme-li zkontrolovat potencionální popularitu a úspěch webu, pomoci nám k tomu může Alexa rank (hodnocení webu). Podle tzv. Alexa ranku zjistíme jednoduše přibližnou návštěvnost webové stránky. Alexa rank hodnotí v rozpětí statisíců ale i milionové hodnoty a čím je výsledné číslo měření nižší, tím je návštěvnost vyšší. Budete-li tedy mít web s hodnocením Alexa ranku například 500 000 a druhý web bude mít například 50 000, znamená to, že první příklad má desetkrát nižší návštěvnost než příklad druhého webu. Alexa rank webu momentálně můžete změřit online na webu http://www.pagerank.jklir.net/alexa.html.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Jak zjistím návštěvnost cizího webu?
Osobní informace:

Poslední PR článek

 • Jak těžit a získat tak Bitcoin zdarma?
  Bitcoin jako tzv. digitální měna. U Bitcoinu žádné bankovky a mince nečekejte a už vůbec ne bankovního správce. Veškerá technologie funguje víceméně sama. O přenos prostředků se starají těžaři. Ti za […]

Kategorie

Uživatelský účet