Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Co je to redakční systém WordPress

Tvorba webu Štítek:

Pokročilí uživatelé si dnes mohou vytvořit jednoduchý web na WordPressu sami. Má řadu hotových grafických témat. Některé jsou zcela zdarma, některé jsou placené. Většina hostitelů dnes dokáže nainstalovat WordPress pomocí několika kliknutí myší. Poté si vyberete vhodné téma, nakonfigurujete základní parametry webu a web lze v podstatě normálně používat. Pak už jen stačí vytvořit webové stránky a případně články. Základní funkcionalitu lze rozšířit pomocí pluginů. Stejně jako témata jsou i pluginy dostupné zdarma a placené.


WordPress redakční systém zdarma

WordPress začal jako editační systém určený k rychlému a snadnému vytváření nebo úpravě blogů. Postupem času se však její záběr rozšířil o tvorbu e-shopů nebo jednoduchých webových stránek. WordPress je nejrozšířenější open source editační systém napsaný v PHP a MySQ. Je velmi univerzální a hodí se především pro webové prezentace podnikatelů, malých a středních firem. Je možné na něm postavit i menší e-shop, který lze propojit s webovou stránkou. Je také široce používán k vytváření blogů a časopisů.


Blog, profesionální prezentace nebo eShop

WordPress je nejpopulárnější open source redakční systém na světě. V současné době jej využívá více než 30 % webových stránek. Jelikož je WordPress zdarma, nemusíte platit za vývoj vlastního editačního systému, ani za jeho vývoj. WordPress je dnes nejrozšířenějším redakčním systémem. Poskytuje uživatelům velmi rychlou a intuitivní tvorbu webových stránek bez znalosti HTML nebo CSS. CMS (Content Management System) WordPress je distribuován zcela zdarma a může se k němu snadno dostat každý, kdo si chce snadno a rychle vytvořit jednoduchý osobní web, blog nebo profesionální prezentaci pro internetový obchod nebo malou a střední firmu.


Návody, pluginy a šablony

Na tomto webu najdete celou řadu těch nejdůležitějších návodů na WordPress zdarma. Nechybí velký seznam pluginů ve Vašem rodném jazyce (čeština, angličtina, slovenština). Dostupné i responzivní české, anglické a slovenské šablony ke stažení a použití zcela zdarma. Tento web se věnuje redakčnímu systému WordPress tak, aby si web zdarma mohl vytvořit úplně každý.

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web