České šablony ke stažení

V této sekci se dozvíte, jak nainstalovat novou šablonu na WordPress web a kde jsou šablony na WordPress ke stažení zdarma. Tento článek také obsahuje české šablony na WordPress ke stažení zdarma které jsou dostupné pouze na tomto webu. Použít jako svou šablonu může každý za předpokladu, že do samotné šablony nebude nějak zasahovat a měnit její nastavení (zejména iniciály tvůrce). Šablona je kompatibilní pro všechny WordPress weby.


Kde najdete šablony ke stažení a jak nainstalovat šablonu pro WordPress

Veškeré dostupné online šablony ke stažení a instalaci zdarma naleznete po přihlášení do administrace redakčního systému WordPress v kategorii »Šablony« a »Instalace šablon«, kde naleznete nejnovější šablony a šablony s výběrem požadovaných vlastností. Vybranou šablonu pak lze nainstalovat a aplikovat pro svůj web. Nevýhodou šablon které jsou dostupné přímo v administraci každého WordPress webu je ta, že nejsou dostupné v českém jazyce a může se proto stát, že návštěvníci budou mít pravděpodobně některé informace v angličtině. V tomto článku jsem proto zveřejnil ke stažení šablony v češtině pro každého zdarma.

Pokud nějakou šablonu stáhnete (jako například mé šablony) a potřebujete ji nahrát do své administrace WordPress webu, navštivte v administraci kategorii »Šablony«,»Instalace šablon« a »Nahrát šablonu«. Soubor se staženou šablonou jednoduše nahrajete do této části. Po aplikaci by se šablona měla správně již zobrazit.


Česká šablona ke stažení zdarma

Stáhnout


Šablony budou v budoucnu nadále přibývat.


Facebook stránka

Poslední PR článek

  • Zvýšení návštěvnosti zdarma
    Reklamní systém a nejúspěšnější autosurf v česku a na slovensku pod názvem WebSurf nabízí internetovou reklamu zdarma výměnou za automatické nebo manuální zobrazení webových stránek nacházející se v […]

Kategorie

Uživatelský účet