Brizy: Profesionální design bez technických znalostí

WordPress

V dnešní době je tvorba webových stránek nezbytnou součástí podnikání i osobní prezentace online. Pro mnohé však představa vytváření webu znamená složité programování a designové výzvy. Naštěstí existují nástroje, které umožňují vytvářet profesionálně vypadající webové stránky bez nutnosti hlubokých technických znalostí. Jedním z těchto nástrojů je WordPress plugin Brizy – Page Builder.

Co umí plugin Brizy – Page Builder

Brizy je špičkový Page Builder, který umožňuje uživatelům vytvářet webové stránky metodou “tažení a poklepání”. S jeho pomocí můžete snadno vytvářet a upravovat stránky přímo na svém webu bez nutnosti znalosti kódu. Plugin nabízí širokou škálu prvků, jako jsou textové bloky, obrázky, videa, formuláře a mnoho dalšího, které můžete jednoduše přidávat a upravovat.

Proč používat Brizy – Page Builder

Použití pluginu Brizy má mnoho výhod. První z nich je jeho jednoduchost a intuitivní ovládání, díky čemuž se i začátečníci mohou snadno naučit vytvářet atraktivní webové stránky. Dále plugin nabízí možnost okamžitého náhledu vytvářeného obsahu, což umožňuje rychlou iteraci a úpravu designu. Kromě toho Brizy nabízí i širokou škálu designových šablon, které mohou sloužit jako výchozí bod pro tvorbu stránek.

Podobné pluginy jako je Brizy – Page Builder

Brizy není jediným Page Builderem pro WordPress. Mezi jeho hlavní konkurenty patří například Elementor nebo Beaver Builder. Každý z těchto pluginů má své vlastní výhody a nevýhody, a proto je důležité vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Instalace pluginu přímo v administraci

Nainstalování pluginu Brizy je snadné a trvá jen několik málo kroků. Nejdříve se přihlaste do administrace vašeho WordPress webu a přejděte do sekce “Pluginy”. Zde klikněte na tlačítko “Přidat nový” a vyhledejte plugin “Brizy”. Po nalezení pluginu klikněte na tlačítko “Instalovat” a poté na tlačítko “Aktivovat”. Po aktivaci pluginu bude k dispozici v sekci “Nástroje” v administraci vašeho webu, kde můžete začít vytvářet a upravovat své stránky pomocí Brizy.

 


 

Závěr: WordPress plugin Brizy – Page Builder je skvělým nástrojem pro tvorbu profesionálně vypadajících webových stránek bez nutnosti technických znalostí. Jeho jednoduchost, flexibilita a široká škála funkcí ho činí ideální volbou pro začínající i pokročilé uživatele, kteří chtějí vytvářet atraktivní a efektivní online přítomnost.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma