WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Bezplatný SEO nástroj pro vyhledávače

Bing webmaster tools (BWMT) je online nástroj vytvořený společností Microsoft, aby pomohl webmasterům zlepšit jejich webové stránky. Poskytuje uživatelům různé zprávy a návrhy, jak zvýšit popularitu svých webových stránek. A co je nejdůležitější, poskytuje vám možnost opravit problémy, které vašemu webu brání v dobrém výkonu.


Analýza klíčových slov

Za prvé, BWMT vám ukáže, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání Google. Tímto způsobem můžete identifikovat klíčová slova a stránky se špatným výkonem, abyste je mohli okamžitě opravit. Můžete také vidět, které oblasti vašeho webu jsou pro vaši cílovou skupinu nejrelevantnější. Tímto způsobem můžete zaměřit budoucí aktualizace na tyto oblasti a ještě více zlepšit výkon svého webu.


Návrh klíčových slov

Dále má BWMT nástroj pro návrh klíčových slov, takže můžete optimalizovat obsah stránky pro vyhledávače. Pomocí tohoto nástroje můžete zjistit, jaká klíčová slova vaši návštěvníci používají k nalezení vašeho webu. Odtud můžete vytvářet relevantní obsah stránky a přidávat interní odkazy, které nasměrují uživatele na vaši stránku. Tímto způsobem můžete zvýšit návštěvnost svého webu a vybudovat úspěšný online obchod.


Technické SEO

BWMT také nabízí nástroj pro informace o webu, který vám umožní zobrazit všechna technická nastavení v nástrojích pro webmastery Bing. To zahrnuje věci, jako je hostitel, časové pásmo a frekvence aktualizací Bingu. Obsahuje také informace o souboru robots.txt, úrovni přístupu k serveru a mnoha dalších nastaveních. Tyto informace můžete použít k optimalizaci nastavení vašeho serveru a zvýšení rychlosti odezvy našich stránek.


Výkon webu z hlediska SEO

Nástroje pro webmastery bing jsou užitečným nástrojem pro každého, kdo vytváří nebo udržuje webové stránky. Umožňuje vám sledovat výkon webu a identifikovat problémové oblasti, které vyžadují pozornost. Navíc vám pomůže vytvořit efektivní internetový marketingový plán tím, že vám ukáže, v čem si konkurenti vedou dobře. Nástroje pro webmastery bing jsou zdarma pro každého!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *