WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Analýza návštěvnosti s Google analytics

Chceš získat co nejvíce informací o návštěvnosti webu? Google Analytics je skvělý nástroj, který ti může pomoci! S jeho pomocí můžeš získat informace o tom, kolik lidí navštívilo tvůj web, kde se na něm pohybovali, jak dlouho zůstali, kolik stránek si prohlédli a mnoho dalšího. Takže pokud chceš získat co nejvíce informací o návštěvnosti webu, Google Analytics je cesta k úspěchu!


Co Google Analytics měří

Google Analytics je skvělý nástroj pro optimalizaci webu a zvýšení návštěvnosti. Pomůže vám zjistit, co funguje a co ne, a umožní vám lépe porozumět tomu, jak vaši návštěvníci procházejí vaše stránky. Můžete začít tím, že zjistíte, které stránky jsou nejpopulárnější a které jsou nejméně populární. To vám pomůže zjistit, které stránky jsou pro vaše návštěvníky nejzajímavější a které by mohly být vylepšeny. Google Analytics také umožňuje sledovat, jak dlouho návštěvníci na vašich stránkách zůstávají, kde klikají a jaké stránky si prohlížejí. To vám pomůže zjistit, které stránky jsou pro návštěvníky nejzajímavější a které by mohly být vylepšeny.


Nejpoužívanější nástroj pro analýzu návštěvnosti

Google Analytics je skvělý nástroj pro optimalizaci webových stránek. Pomůže vám získat cenné informace o tom, jak vaše stránky fungují, a umožní vám vyhodnotit, jak efektivně využíváte svůj web. Takže pokud chcete optimalizovat svůj web, určitě byste měli využít Google Analytics. Je to skvělý způsob, jak zjistit, co funguje a co ne, a jak můžete svůj web zlepšit. Když budete využívat všechny jeho tyto funkce, budete mít lepší přehled o tom, jak vaše stránky fungují. A to vám pomůže lépe porozumět tomu, co funguje a co ne. Takže se do toho pořádně pusťte a získejte maximum z Google Analytics!


Jak zprovoznit Google Analytics

Službu Google Analytics najdete na stránce www.analytics.google.com. Stačí se zaregistrovat na webu, přidat web k měření a vložit HTML kód na Váš web. Druhou možností pro WordPress stránky je, nainstalovat plugin Site Kit, který to za Vás udělá a podrobné statistiky máte přímo ve své WordPress administraci. Plugin najdete v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »Site Kit«.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *