WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak dočasně odložit web pro údržbu

Co dělat, když potřebujete na svém webu něco změnit? Zkuste spustit režim údržby a dočasně nastavit webovou stránku. Díky pluginu, o kterém budeme hovořit v tomto článku, při údržbě webových stránek již návštěvníci nemusí vidět chyby, které vytvářejí dojem nefunkčního webu. Jednoduše nastavte web mimo pořadí, aby návštěvník viděl, co se děje.


Snadná instalace

Stačí stáhnout a nainstalovat plugin do systému pro správu obsahu WordPress. Po snadném nastavení máte možnost stránku dočasně vypnout. Můžete také zvolit vzhled zprávy o údržbě, která se zobrazí. Po dokončení údržby funguje web tak, jak má, pokud je vaše úprava správná a bezchybná.


Odpočítávání konce údržby

Pokud je aktivován režim údržby, budou mít na webové stránky přístup pouze ti, kteří mají dostatečná oprávnění. V opačném případě se zobrazí režim údržby, který lze také nastavit při odpočítávání časovače. Návštěvník bude mít přehled o tom, kdy bude web uveden zpět do normálního provozu.


Plugin ke stažení najdete vyhledáním pluginů v každé zprávě WordPress v kategoriích "Pluginy" a "Instalace pluginů" pod názvem WP Maintenance Mode & Coming Soon.


WordPress Tutorial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *