Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak dočasně odložit web pro údržbu

Tvorba webu Štítek:

Co dělat, když potřebujete na svém webu něco změnit? Zkuste spustit režim údržby a dočasně nastavit webovou stránku. Díky pluginu, o kterém budeme hovořit v tomto článku, při údržbě webových stránek již návštěvníci nemusí vidět chyby, které vytvářejí dojem nefunkčního webu. Jednoduše nastavte web mimo pořadí, aby návštěvník viděl, co se děje.


Snadná instalace

Stačí stáhnout a nainstalovat plugin do systému pro správu obsahu WordPress. Po snadném nastavení máte možnost stránku dočasně vypnout. Můžete také zvolit vzhled zprávy o údržbě, která se zobrazí. Po dokončení údržby funguje web tak, jak má, pokud je vaše úprava správná a bezchybná.


Odpočítávání konce údržby

Pokud je aktivován režim údržby, budou mít na webové stránky přístup pouze ti, kteří mají dostatečná oprávnění. V opačném případě se zobrazí režim údržby, který lze také nastavit při odpočítávání časovače. Návštěvník bude mít přehled o tom, kdy bude web uveden zpět do normálního provozu.


Plugin ke stažení najdete vyhledáním pluginů v každé zprávě WordPress v kategoriích "Pluginy" a "Instalace pluginů" pod názvem WP Maintenance Mode & Coming Soon.


WordPress Tutorial


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.