Tvorba webu ve WordPressu: Nejpoužívanější redakční systém zdarma

25 užitečných widgetů pro Page Builder od SiteOrigin

WordPress

SiteOrigin Widgets Bundle je skvělý plugin, který přináší širokou paletu užitečných widgetů do vaší WordPress stránky. Tyto widgety usnadňují tvorbu a úpravu obsahu webu, ⁤ať už jde o textové bloky, obrázky,​ galerie nebo formuláře. Díky přehlednému rozhraní můžete snadno tvorbu widgetů upravovat dle svých potřeb.

Co umí plugin⁢ SiteOrigin Widgets Bundle

SiteOrigin Widgets Bundle obsahuje více než 25⁢ různých ⁢widgetů, které vám umožňují přidat interaktivní prvky do vašeho webu. Mezi populární widgety patří například akordeon, galerie ⁣obrázků, kontaktní​ formulář, cenová tabulka, časová osa a hodně dalšího. Kromě toho​ lze‍ s pomocí pluginu upravovat layouty vaší stránky, jako například kolonky, sloupce nebo řádky.

Proč používat ⁢SiteOrigin Widgets Bundle

Používání pluginu SiteOrigin Widgets Bundle přináší⁣ několik výhod. Zaprvé, získáte přístup k mnoha užitečným funkcím, které vám‍ pomohou vytvářet profesionálně vypadající webové stránky. Za druhé, tento plugin je plně ⁤kompatibilní se všemi populárními WordPress ⁣šablonami, takže nemusíte‍ mít obavy o to, zda se váš web bez problémů zobrazí. Navíc, SiteOrigin Widgets Bundle ‌je lehký⁣ a optimalizovaný pro rychlost, což znamená, že váš web bude rychle načítat a poskytoval lepší uživatelskou zkušenost.

Jaké jsou výhody‌ používání pluginu

 • Přístup k široké škále užitečných widgetů pro tvorbu obsahu
 • Kompatibilita se všemi populárními WordPress šablonami
 • Optimalizace pro rychlost a rychlé načítání webu
 • Přehledné rozhraní pro snadnou úpravu widgetů
 • Možnost přizpůsobení layoutů a vzhledu stránky

Podobné pluginy ‍jako ‌je SiteOrigin Widgets Bundle

Existuje několik dalších pluginů,‍ které nabízejí podobné funkce jako SiteOrigin Widgets Bundle. ⁤Mezi tyto pluginy patří Elementor, Beaver Builder, Visual Composer​ a Divi Builder. Každý z těchto pluginů má své vlastní výhody a možnosti a je na vás, který z nich nejlépe splňuje ​vaše⁢ potřeby.

Instalace pluginu ‍přímo v administraci

Instalace pluginu SiteOrigin Widgets Bundle je snadná a rychlá. Postupujte podle následujících kroků:

 1. Přihlaste se do administrace vašeho WordPress webu
 2. Přejděte do⁣ sekce Plugins
 3. Klikněte na tlačítko “Add New”
 4. Vyhledejte “SiteOrigin Widgets Bundle” v poli pro vyhledávání
 5. Klikněte⁢ na⁢ tlačítko “Install Now” u pluginu SiteOrigin Widgets Bundle
 6. Aktivujte plugin po úspěšné instalaci

 


 

Závěr: SiteOrigin Widgets Bundle je skvělým pluginem pro tvorbu a úpravu obsahu vašeho WordPress webu. S mnoha užitečnými​ widgety a jednoduchým rozhraním je​ tento plugin oblíbenou volbou pro mnoho uživatelů. Bezplatná verze nabízí dostatek ⁢funkcí ⁤pro většinu webových projektů, ale pokud chcete‍ více pokročilé funkce, je také k dispozici⁤ placená verze.‌ Bez ohledu na vaše potřeby, SiteOrigin Widgets⁢ Bundle vám pomůže vytvořit atraktivní a funkční weby.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma