25 užitečných widgetů pro Page Builder od SiteOrigin

WordPress

SiteOrigin Widgets Bundle je skvělý plugin, který přináší širokou paletu užitečných widgetů do vaší WordPress stránky. Tyto widgety usnadňují tvorbu a úpravu obsahu webu, ⁤ať už jde o textové bloky, obrázky,​ galerie nebo formuláře. Díky přehlednému rozhraní můžete snadno tvorbu widgetů upravovat dle svých potřeb.

Co umí plugin⁢ SiteOrigin Widgets Bundle

SiteOrigin Widgets Bundle obsahuje více než 25⁢ různých ⁢widgetů, které vám umožňují přidat interaktivní prvky do vašeho webu. Mezi populární widgety patří například akordeon, galerie ⁣obrázků, kontaktní​ formulář, cenová tabulka, časová osa a hodně dalšího. Kromě toho​ lze‍ s pomocí pluginu upravovat layouty vaší stránky, jako například kolonky, sloupce nebo řádky.

Proč používat ⁢SiteOrigin Widgets Bundle

Používání pluginu SiteOrigin Widgets Bundle přináší⁣ několik výhod. Zaprvé, získáte přístup k mnoha užitečným funkcím, které vám‍ pomohou vytvářet profesionálně vypadající webové stránky. Za druhé, tento plugin je plně ⁤kompatibilní se všemi populárními WordPress ⁣šablonami, takže nemusíte‍ mít obavy o to, zda se váš web bez problémů zobrazí. Navíc, SiteOrigin Widgets Bundle ‌je lehký⁣ a optimalizovaný pro rychlost, což znamená, že váš web bude rychle načítat a poskytoval lepší uživatelskou zkušenost.

Jaké jsou výhody‌ používání pluginu

 • Přístup k široké škále užitečných widgetů pro tvorbu obsahu
 • Kompatibilita se všemi populárními WordPress šablonami
 • Optimalizace pro rychlost a rychlé načítání webu
 • Přehledné rozhraní pro snadnou úpravu widgetů
 • Možnost přizpůsobení layoutů a vzhledu stránky

Podobné pluginy ‍jako ‌je SiteOrigin Widgets Bundle

Existuje několik dalších pluginů,‍ které nabízejí podobné funkce jako SiteOrigin Widgets Bundle. ⁤Mezi tyto pluginy patří Elementor, Beaver Builder, Visual Composer​ a Divi Builder. Každý z těchto pluginů má své vlastní výhody a možnosti a je na vás, který z nich nejlépe splňuje ​vaše⁢ potřeby.

Instalace pluginu ‍přímo v administraci

Instalace pluginu SiteOrigin Widgets Bundle je snadná a rychlá. Postupujte podle následujících kroků:

 1. Přihlaste se do administrace vašeho WordPress webu
 2. Přejděte do⁣ sekce Plugins
 3. Klikněte na tlačítko “Add New”
 4. Vyhledejte “SiteOrigin Widgets Bundle” v poli pro vyhledávání
 5. Klikněte⁢ na⁢ tlačítko “Install Now” u pluginu SiteOrigin Widgets Bundle
 6. Aktivujte plugin po úspěšné instalaci

 


 

Závěr: SiteOrigin Widgets Bundle je skvělým pluginem pro tvorbu a úpravu obsahu vašeho WordPress webu. S mnoha užitečnými​ widgety a jednoduchým rozhraním je​ tento plugin oblíbenou volbou pro mnoho uživatelů. Bezplatná verze nabízí dostatek ⁢funkcí ⁤pro většinu webových projektů, ale pokud chcete‍ více pokročilé funkce, je také k dispozici⁤ placená verze.‌ Bez ohledu na vaše potřeby, SiteOrigin Widgets⁢ Bundle vám pomůže vytvořit atraktivní a funkční weby.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma