Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak automaticky zálohovat a obnovit WordPress

Tvorba webu Štítek:

Dnes si představíme plugin pro zálohování a obnovu dat. Použít ho můžete na jakémkoliv webu s nainstalovaným redakčním systémem WordPress. Stačí nainstalovat jednoduchý, rychlý a spolehlivý plugin. Je jedním z nejlepších řešení, jak uložit svá data a být v klidu v případě technické poruchy webu. Ochráníte tak tím svůj web před ztrátou důležitých dat, které můžete v budoucnu obnovit, nastane-li nějaký problém. Tento plugin Vám ušetří čas a starosti a Vaše data budou nyní v bezpečí. Plugin je uživatelsky přívětivý a snadno se ovládá.


Ukládání dat jedním kliknutím

Zálohování a obnova dat nebyla nikdy jednodušší. Zálohu nebo obnovu můžete vytvořit pouhým jedním kliknutím. Nic složitého. Můžete si vybrat, které soubory chcete a které nechcete obnovit. Obnovit a zálohovat můžete kompletně celý web nebo jeho části. Zálohovat můžete databázi, veškeré soubory nebo obrázky, které jsou součástí Vašeho webu. Obnovení můžete spustit i na jiném hostingu nebo jiné doméně. Stačí zálohovat data na starším webu a poté obnovit soubory na jiném místě (WordPressu).


Automatické zálohování dat

Vlastníte-li web s nainstalovaným redakčním systémem a jeho obsah se pořád navyšuje? Jsou na Vašem webu neustále nová a nová data, které by bylo potřeba často zálohovat? Mám pro Vás skvělé řešení. Zálohovat Váš web totiž nemusíte pokaždé, když přibude nový obsah. Nepřijdete tak o žádná data, pokud si nastavíte automatické zálohování. Vše může běžet na Vašem webu automaticky a Vy se tak nemusíte bát, že zálohu zapomenete provést. Můžete ji nechat ukládat automaticky na svém PC, FTP a na cloudových službách jako je Dropbox, Google Drive nebo Amazon S3. Můžete si sami zvolit interval, kdy se Vaše data zálohují. Tak na co ještě čekat? Zálohujte, aby jste nebyly nemile překvapeni.


Máte-li web s nainstalovaným redakčním systéme WordPress, můžete tento plugin zdarma vyzkoušet. Najdete ho po přihlášení do administrace WordPress webu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »WPvivid«. Stačí ho nainstalovat, aplikovat a můžete používat.

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web